Göz sağlığı ve hastalıklarında tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ile toplumun her kesimini kaliteli sağlık hizmeti ile buluşturmak ve bu alanda lider olmak için hep daha ileride bir hizmet anlayışı sunmak için açıldık.

Sürekli büyüyen ve gelişen merkezimiz bir yandan artan hasta sayısına cevap verirken, diğer yandan sektördeki gelişmelere göre kendini güncellemeye devam etmektedir.

Yenilikçi medikal teknolojilerimiz, güvenilir tıbbi uygulamalarımız, deneyimli uzman hekim kadromuz ve her biri kendi alanında profesyonel çalışanlarımızı yüksek kalite standartlarında birleştirerek sağlık hizmeti anlayışına yeni bir boyut kazandırmaktayız.

Misyonumuz

Etik değerleri esas alarak, güncel bilgi ve teknolojiyi kullanarak, klinik alanda uluslararası standartlarda eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme ve sağlık hizmeti sunumuyla liderlik eden, temel insanlık değerlerine saygılı, yenilikçi ve girişimci bireyler yetiştirerek öncü bir tıp merkezi olmaktadır.

Vizyonumuz

Akademik değerlere hizmet veren tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımızla vermekte olduğumuz nitelikli eğitim, araştırma ve sağlık hizmetlerini sürekli geliştirerek sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmektedir.

Hedeflerimiz
  • Hasta güvenliği önceliğimizdir.
  • Etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi hedefimizdir.
  • Tüm uygulamalarımızı etik değerlere saygı, bilimsellik, yenilikçilik ve sürekli iyileştirme anlayışı ilkeleri çerçevesinde sürdürmekteyiz.
  • Araştırma, eğitim ve sağlık hizmetlerinde uluslararası düzeyde tercih edilen bir kurum olmak hedefimizdir.
  • Ölçülebilen ve değerlendirilebilen bir sistemle kendimizi sorgularız.
    İnsan Kaynağımıza mesleki gelişim ve sürekli eğitim olanakları yaratırız.
  • Sunduğumuz eğitim ve sağlık hizmetlerinde güvenilir ve şeffaf olmak, sürekliliği sağlamak toplumsal sorumluluğumuzdur.